Kufje Gaming Razer Kraken X Analog PS4

8,990 L

Kufje Gaming Razer Kraken X Analog PS4 Blu/Zi

 • Cilësi maksimale zëri 7.1 Surround Sound
 • Elegante – kontroll i integruar i Audios
 • Mikrofon Cardioid
 • Për PC, Xbox, PS4, Nintendo Switch
 • Blu/Zi

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123257 Kategori: , ,

Kufje Gaming Razer Kraken X Analog PS4 Blu/Zi

 

 • 7.1 Sound Surround për Audio Pozicionale: Pajisur me drejtues të akorduar me porosi 40 mm, i aftë për tingull perfshirës të mundësuar nga softueri kur përdoret vetëm për lojëra në PC (kodi i shkarkimit brenda kutisë)
 • Projektuar për komoditetin gjatë gjithë ditës: Kufjet më të lehta Kraken ndonjëherë me 250 gram, rreth 40% më të lehta se konkurrenca
 • Mikrofoni i Anulimit të Zhurmës së Bendable: Një mikrofon kardioid zvogëlon zhurmat e sfondit dhe ambientit për komunikim të pastër nga kristali
 • Ndërtim i qëndrueshëm: Korniza Kraken X është fleksibël dhe e ndërtuar për të qëndruar e qëndrueshme, e aftë të përballojë përdorimin e përditshëm, pa kujdes

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg