Kufje Gaming Razer Karken Pro Analog PC/Ps4/Xbox

10,990 L

Kufje Gaming Razer Karken Pro Analog PC/Ps4/Xbox

VERSIONI I FUNDIT I ​​KUFJEVE LEGJENDARE PËR GAMING
Që nga premiera e tij, Razer Kraken është vendosur fort në komunitetin e lojrave si një klasik kult. Ngjarje, konventa dhe turne të panumërta lojrash, ajo i vuri vulën e saj të pagabueshme. Dhe tani ne i kemi përmirësuar edhe më shumë tiparet e këtij favoriti të njohur për të rritur jo vetëm cilësinë e zërit, por edhe ta bëjmë atë edhe më të rehatshëm për tu veshur në mënyrë që të mund të luani me kufjet e zemrës tuaj gjatë gjithë ditës. Ky është Razer Kraken i ri. Brezi i tretë Razer Kraken është kufja me tela për lojtarët konkurrues. Drejtuesit e saj të mëdhenj 50 mm japin tingull të fuqishëm dhe të qartë. Kufja është krijuar për një rehati afatgjatë me jastëkët me xhel ftohës. Një mikrofon që tërhiqet siguron që telefonatat tuaja të jepen gjithmonë në qartësi absolute.

Marka, Lloji, Ngjyra, Lidhja, Platforma
Choose an option / Choose an option / Choose an option / Choose an option / Choose an option

10,990 L

2 stok

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , ,

Kufje Gaming Razer Karken Pro Analog PC/Ps4/Xbox

Marka

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg