Kufje Bluetooth “Berlin” | Bhp-ber-bk (e zeze)

2,990 L

– Kufje stereo Bluetooth me mikrofon të integruar
– Teknologji e përparuar e zvogëlimit të zhurmës DSP
– Deri në 250 orë kohë gatishmërie dhe 10 orë kohë dëgjimi
–  Hesht automatikisht muzikën tuaj në rast të thirrjeve hyrëse
– Butoni shumëfunksional, kontrolli i volumit dhe treguesi i ulët i baterisë
– Përditësimet e statusit të shpejtë të zërit (ndezja / fikja, çiftimi, thirrja hyrëse)

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg