Kit Play & Charge Xbox Series X Microsoft – Bateri të Ri-karikueshme

3,790 L

Vazhdoni lojën me baterinë e rikarikueshme Xbox  + Kabllo USB-C. Mund ta karikoni ndërsa luani ose më pas, edhe kur Xbox juaj është në Stand by. Bateria e karikohet plotësisht në më pak se 4 orë. Thuaji lamtumirë baterive një përdorimshe dhe ndërprerjes së lojës*

* Informacion i rëndësishëm: Punon me Leva pa tel Xbox me portë USB-C, duke përfshirë Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10 PC dhe Android.

S’ka stok

SKU: 125204 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg