KF Vllaznia Uniforma Zyrtare | Sezoni 2022 – 2023 | Ndeshjet në Kupë | Origjinale | (shitet vetëm bluza)

3,500 L

Uniforma zyrtare e KF Vllaznia Shkodër për ndeshjet në kupë.

  • Bluza Origjinale
  • Masat e disponueshme L dhe XL
  • Pa numër | Pa emër lojtari
  • Mund të personalizohet (numër dhe emër sipas dëshirës) kundrejtë pagesës shtesë në vlerën 600 Lekë.

3,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UN001503 Kategori: , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg