KeycaPS 104 keys Redragon A106 Double Injection

799 L

• The A106 Mechanical Keyboard Keycaps 104 keys are perfect for those who love old-school typewriters and clean, simple modern design.
• It suits for the Redragon mechanical keyboard and other original keyboards which are higher than 1-2mm.
• Keycaps only, NO Keyboard included.
Package Included:
• 1 set with 104 Retro Round keycaps and Keycap Puller (Keyboard is Not included)

799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119844 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg