Keyboard Redragon Fizz Pro Black K616 RGB Mechanical

6,999 L

Mode Connection: Here comes Redragon innovative 1st-Gen 3-mode connection technology, USB-C wired, BT & 2.4Ghz wireless modes which advanced your use experience to next level in all fields.
Worry-Free Wireless: Built-in upgraded BT and 2.4Ghz wireless chips, K616 offers a real-wireless and no-latency connection for all devices in the market. Easy to toggle among different wireless devices set no limits of possibility.
Slim Fresh K616: Redragon’s new 60% layout wired keyboard in a refreshing style with a no-brainer deal economic offer. Compact 61 keys with selected keycaps, dedicated for FPS Gamers and efficient working.
Hot-Swappable Red Switches: Most quiet mechanical switch, linear and soft key travel makes every click easy to register. Hot-swappable with other Redragon switches. Made to last with switches rated for 50 million keypresses.

6,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128792 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg