Keyboard Redragon Devarajas K556 RGB Mechanical with Cherry Brown K556RGB

9,999 L

The mechanical Devarajas K556 RGB keyboard is characterized by customizable mechanical keys equivalent to Cherry Brown (silent) keys, RGB LED backlight (16 million colors) in many colors that allows crystal clear distinction of keys both in the dark and in light. Mechanical switches are tailor-made to ensure longevity, responsiveness and durability. It also has 5 replacement keys, and rubber feet that prevent the keyboard from slipping.
Key features:
Custom mechanical keys Cherry Brown equivalent
RGB LED backlight
5 replacement keys

9,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130246 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg