Keyboard Redragon Asura K501W

4,999 L

Redragon K501 104 ABS Keycaps Gaming Keyboard designed for longevity with greater durability and responsiveness. The PC Keyboard Keys offer medium resistance, and crisp, precise tactile feedback for ultimate Gaming performance. The Computer keyboard supports Interchangeable arrow and WASD keys, also the WIN key can be disabled during Gaming SessionsRGB ILLUMINATED BACKLIT KEYBOARD; K501 Asura Red Dragon RGB LED Backlit Gaming Keyboard, offers crystal clear uniform backlighting and lettering that doesn’t scratch off and lights up your game. Featuring user adjustable 7 different colors backlit keys, backlight brightness levels and breathing speed.

4,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 113929 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg