Keyboard Gaming Redragon Parvati K591 RGB Wired

7,989 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: Parvati K591
Ngjyra: E Zeze
Lloji lidhjes: Me tel
Mbështetja e kyçit të dorës: Jo
Materiali: Metalik / ABS
Ndriçimi: RGB
Taste: 104

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123137 Kategori: , , ,
1. Dizajni i fundit me profil të ulët me një lartësi 30% më të ulët të tastit siguron saktësinë më të madhe që prisni nga ndërprerësit mekanikë origjinal, duke ju mundësuar të reagoni më shpejt ndaj situatave dhe armiqve në lojëra. Tastat e kuq mekanik 1.3 mm zvogëlojnë distancën e udhëtimit dhe zhurmën klikuese duke mbajtur të njëjtën qëndrueshmëri dhe saktësi të nënshkrimit.
2. Tastierat e fundit Redragon RGB ofrojnë të njëjtat 18 mënyra ndriçimi të kontrollueshme nga tastiera. Një tipar i ri në tastierën K591 është shtimi i zonave të ndriçimit RGB në anët e majtë dhe të djathtë. Këto zona të reja ndriçimi janë të ndara nga tasti kryesor i ndriçimit RGB. Ka më pak mënyra, por ato janë mjaft të përshtatshme. Mund të fiket plotësisht nëse nuk ju nevojitet.
3. Input ulta I shpejte 0 Konflikt – Çdo gabim nuk lejohet gjatë çdo loje konkurruese. 104 Dizajne tastesh të plotë me teknologji anti-fantazmë ju siguron të luani sa më shpejt që të mundeni dhe të lëshoni kombinimin tuaj të aftësive përfundimtare siç dëshironi pa asnjë gabim.
4. Funksioni Makro i Programueshëm – Këtu vjen shpëtimtari për ata që kanë duar me reagim të ngadaltë ose gishta jo fleksibël. Përdorni softuerin për të bërë disa makro unike në tastin tuaj. Kombinimi kompleks dhe i ftohtë mund të aktivizohet me vetëm një klikim.
5. Më shumë funksione Mbështetje – Dizajni ergonomik me një kornizë solide dhe mbajtëse të rregullueshme ju lejon të shtypni gjithë ditën dhe të luani gjithë natën me më pak lodhje. Materiali i veshjes mat nuk lë gjurmë gishtash dhe modeli i veçantë i ndërprerësit mban larg ujin dhe pluhurin.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg