Kasë (Case) Gaming Kolink Observatory RGB Midi-Tower Tempered Glass White

12,990 L

Kolink ka krijuar një reputacion të fortë për kasat me cilësi të lartë, por me çmime të përballueshme. Tani vjen jashtëzakonisht elegant Kolink Stronghold.

– I projektuar për Motherboard deri në E-ATX

– Paneli anësor në xham të temperuar me trashësi 4 mm

– Ventilatorë Rx 4x 120 mm (të përfshirë kontrollorin dhe telekomandën)

– Paneli I / O me 2x USB 2.0 / 1x USB 3.0 & amp; Audio / Hyrje / Dalje HD

– Mbështetje për dy radiatorë në format 280 mm

– Pajisjet për ruajtjen e të dhënave 2x 3,5 “dhe 4x 2,5”

– Suporton karta grafike deri në 38 cm të gjata & amp; Ftohës CPU të lartë deri në 16 cm të lartë

– Paneli para dhe anësor në xham të zbutur
– Katër ventilatorë të instaluar paraprakisht RGB

12,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125909 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg