Kasë (Case) Gaming Kolink KLA-002 Midi-Tower Black

3,990 L

Kolink ka krijuar një reputacion të fortë për kasat me cilësi të lartë, por me çmime të përballueshme. Tani vjen jashtëzakonisht elegant Midi Tower KLA-002. Ka dy hapësira të jashtme hyrje 5.25 inç. Pjesa e përparme është bërë prej plastike me cilësi të lartë me pamjen me stil të aluminit me vija. Në ambientet e rregullta të KLA-002 ka shumë hapësirë ​​për pajisje dhe gjithashtu mjaft hapësirë ​​për ftohjen e ujit dhe menaxhimin praktik të kabllove.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125910 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg