Kartrixhe HP 932XL BK / 933XL Cyan / 933XL Yellow / 933XL Magenta | OEM

2,990 L5,200 L

Kartrixhe HP 932XL BK / 933XL Cyan / 933XL Yellow / 933XL Magenta | për HP Officejet 7110/7510/7610/7612 OEM

  • Marka: HP
  • Ngjyra: Zi/blu/kuq/verdhë
  • Kapaciteti: 1000 faqe ngjyra e zezë / 400 faqe, secila ngjyrë
  • Lloji : Origjinale

Kartrixhe për printer:

HP Officejet 7110/7510/7610/7612

2,990 L5,200 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg