Kartrixhe HP 22 | Tre-color | C9352AN OEM

3,990 L

Kartrixhe HP 22 | Tre-color | C9352AN OEM

  • Marka: HP
  • Ngjyra: blu/kuq/verdhë
  • Kapaciteti: 165 faqe
  • Lloji : Origjinale

Kartrixhe për printer:

HP Deskjet D1311, D1320, D1330, D1341, D1420, D1430, D1445, D1520, D1530, D2330, D2460, F340. HP Officejet 4315, 5610, J3680. HP PSC 1410. HP 3180.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: KTOEM0003 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg