Kartrixhe Brother NP-B-025XL/0127XL me çip

900 L1,200 L

Kartrixhe Brother NP-B-025XL/0127XL me çip

 

  • Kartrixhe për printer: BROTHER DCP J4110DW/MFCJ4410DW/MFCJ4510DW /BROTHER MFC J4610DW/ BROTHER MFC J4710DW /BROTHER MFC J6520DW /BROTHER MFC J6720DW /BROTHER MFC J6920DW

900 L1,200 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: KTBR0010-1 Kategori: ,

Kartrixhe Brother NP-B-025XL/0127XL me çip

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg