Kartrixhe Brother NP-B-0123XL me çip G&G

900 L

Kartrixhe Brother NP-B-0123XL me çip G&G

 

  • Kartrixhe për printer: Brother DCP-J132W / DCP-J152W / DCP-J4110DW / DCP-J552DW / DCP-J752DW / MFC-J470DW / MFC-J650DW / MFC-J4410DW / MFC-J4510DW / MFC-J4610DW / MFC-J4710DW / MFC-J6520DW / MFC-J6720DW / MFC-J6920DW / MFC-J870DW

900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: KTBR0044-1 Kategori: ,

Kartrixhe Brother NP-B-0123XL me çip G&G

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg