Kartrixhe Brother NP-B-0051M/1000M/970M G&G (12ml)

500 L

Kartrixhe Brother NP-B-0051M/1000M/970M G&G

  • Marka: Brother
  • Kapaciteti: 12 ml
  • Ngjyra: Kuqe (Magenta)
  • Lloji : Kompatible

 

  • Kartrixhe për printer: DCP 130C, DCP 135C, DCP 150C, DCP 153C, DCP 155C, DCP 330C, DCP 350C, DCP 353C, DCP 357C, DCP 540CN, DCP 560CN, DCP 750CN, DCP 750CW, DCP 770CW, FAX 1355, FAX 1360, FAX 1460, FAX 1560, FAX 1860, FAX 1960, FAX 2480C, FAX 2580C, MFC 230C, MFC 235C, MFC 240C, MFC 260C, MFC 3360C, MFC 440CN, MFC 460CN, MFC 465CN, MFC 480CN, MFC 5460CN, MFC 5860CN, MFC 630CD, MFC 630CDW, MFC 650CD, MFC 650CDW, MFC 660CN, MFC 665CW, MFC 680CN, MFC 685CW, MFC 845CW, MFC 850CDN, MFC 850CDWN, MFC 860CDN, MFC 870CDN, MFC 870CDWN, MFC 880CDN, MFC 880CDWN, MFC 885CW

500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: KTBR0009 Kategori: , ,

Kartrixhe Brother NP-B-0051M/1000M/970M G&G (12ml)

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg