Kartrixhe BROTHER LC3619XL OEM

2,100 L3,600 L

Kartrixhe Brother LC3619XL OEM

Për printer: BROTHER MFC-J2330DW, BROTHER MFC-J3530DW, BROTHER MFC-J3930DW

2,100 L3,600 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: ,

Kartrixhe për printer: BROTHER MFC-J2330DW, BROTHER MFC-J3530DW, BROTHER MFC-J3930DW

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg