KARTE MEMORIE SANDISK SDSQXA1-256G-GN6MA 256GB

12,390 L

Ideale për telefonat smart dhe tabletët me Android, si dhe për kamerat dhe dronët
Deri në 160 MB/s shpejtësi leximi dhe 60 MB/s. Shpejtësia e shkrimit për regjistrim dhe transferim të shpejtë
Vlerësimi A2 për karikim më të shpejtë dhe performancë më të shpejtë brenda aplikacionit
4K UHD e aftë me UHS Speed ​​Class 3 (U3) dhe video speed class 30 (V30)

12,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01152 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg