Kartë memorie SanDisk 16GB Ultra Micro SDHC + Adaptor

890 L

Kartë memorie 16GB Ultra Micro SDHC UHS-I/Class 10 Card + Adaptor

 • Ideale për smartphone dhe tabletë premium të bazuar në Android
 • Shpejtësia e transferimit deri në 80 MB / s
 • Klasi 10 për regjistrim dhe riprodhim video Full HD
 • Rrezistente ndaj  ujit, temperaturës, goditjeve, prova e rrezeve X
 • Aplikacioni Memory Zone ju lejon të menaxhoni automatikisht median dhe kujtesën për performancën maksimale të telefonit
 • Vjen me adaptor SD për përdorim në kamera
 • 10 vjet garanci e kufizuar

890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STKM0073 Kategori: , ,

Karta SanDisk Ultra microSDHC UHS-I ju lejon të shkrepni dhe të ruani më shumë foto me cilësi të lartë dhe video Full HD në smartphone ose tablet tuaj Android.

Produktet e SanDisk janë ndërtuar sipas standardeve më të larta dhe të testuara në mënyrë rigoroze.

Ndjehuni të sigurt në cilësinë, performancën dhe besueshmërinë e jashtëzakonshme të çdo produkti SanDisk.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg