Karte Memorie 128GB SanDisk Ultra microSDXC A1 + Adaptor

2,990 L

Karte Memorie 128GB SanDisk Ultra microSDXC A1 + Adaptor
– Ideale për smartphone dhe tabletë premium të bazuar në Android
– Shpejtësia e transferimit deri në 80 MB / s
– Klasi 10 për regjistrim dhe riprodhim video Full HD
– Rrezistente ndaj ujit, temperaturës, goditjeve, prova e rrezeve X
– Aplikacioni Memory Zone ju lejon të menaxhoni automatikisht median dhe kujtesën për performancën maksimale të telefonit
– Vjen me adaptor SD për përdorim në kamera
– 2 vjet garanci

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STKM0075 Kategori: , , , ,

Karta SanDisk Ultra microSDXC A1 UHS-I ju lejon të shkrepni dhe të ruani më shumë foto me cilësi të lartë dhe video Full HD në smartphone ose tablet tuaj Android.

Produktet e SanDisk janë ndërtuar sipas standardeve më të larta dhe të testuara në mënyrë rigoroze.

Ndjehuni të sigurt në cilësinë, performancën dhe besueshmërinë e jashtëzakonshme të çdo produkti SanDisk.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg