Kartë Extreme Pro Sdxc Card 64 Gb, SanDisk

4,490 L

● Kapaciteti i ruajtjes 64 GB
● UHS-I / V30/ U3 / Klasa 10
● Shpejtësia maksimale e leximit: 170 MB / s
● Shpejtësia maksimale e shkrimit: 90 MB / s

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STKM0085 Kategori: , ,
  • Projektuar për pajisjet SD që mund të kapin video Full HD, 3D dhe 4K.
  • Karta e kujtesës 64 GB Extreme PRO UHS-I SDXC nga SanDisk ka një kapacitet prej 64 GB.
  • E përshtshme për UHS-I.
  • Përmban një vlerësim të klasës së shpejtësisë prej V30.
  • Garanton shpejtësi minimale të shkrimit prej 30 MB / s.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg