Kartë Extreme Pro Sdhc 32gb Sandisk (14765)

3,190 L

● Kapaciteti i ruajtjes 32 GB
● UHS-I / V30 / Klasa 10
● Shpejtësia maksimale e leximit: 95 MB / s
● Shpejtësia maksimale e shkrimit: 90 MB / s

3,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STKM00020 Kategori: , ,
  • Ideale për profesionistët që kërkojnë të maksimizojnë rrjedhën e punës dhe prodhimit.
  • Shpejtësi leximi deri në 95 MB / s.
  • Shpejtësi shkrimi deri në 90 MB / s.
  • Shpejtësia UHS Klasa 3 (U3) dhe shpejtësia e videos UHS Klasa 30 (V30) për video 4K UHD.
  • Rezistente nga goditjet,  temperatura, nga uji dhe rrezet x.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg