Karrikë Gaming X Rocker Infiniti

40,800 L

Karrikë Gaming X Rocker Infiniti 2.1 PlayStation (Licencuar Zyrtarisht)

Karrikaa më e mirë për PlayStationin tuaj! X Rocker Licencuar Zyrtarisht PlayStation Infiniti Chair 2.1. X Rocker Infiniti është një karrike lojërash e licencuar zyrtarisht për sistemet e lojrave PlayStation. Duke shfaqur një sistem audio 2.1 të montuar në kokë, dridhje me tre motorë, lidhje wireless / Bluetooth, e përfunduar në një mbushje tepër elegant dhe blu dhe të zezë për ato seanca të gjata të lojës.

40,800 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118936 Kategori: , , ,

Karrikë Gaming X Rocker Infiniti 2.1 PlayStation (Licencuar Zyrtarisht)

Peshë 21 kg
Përmasa 72 × 88 × 104 cm

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg