Karrikë Gaming Razer Iskur X

52,990 L

Nëse performanca solide e Gamers-ave buron nga mbështetja e fortë, atëherë krijoni rehatinë tuaj me Razer Iskur X. Është koha të zbuloni se çfarë mbështetje dhe rehatie fantastike sjellë në lojën tuaj, karrika ergonomike Gaming të krijuar për lojtarë të fortë.

52,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127437 Kategori: , , ,

 

  • Ergonomically designed for hardcore gaming
  • Multi-layered synthetic leather
  • High density foam cushions

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg