Karrikë Gaming LC Power LC-GC-600BW

24,990 L

Karrige ergonomike për GAMING me kokë dhe jastëkë të lëvizshëm.

 • Jastëku dhe kapëset të lëvizshme dhe të rregullueshme në lartësi
 • Ndejësja e rregullueshme në lartësi
 • Mbështetëse krahu e rregullueshme në lartësi
 • Kënd i pjerrësisë së mbështëses,  i rregullueshëm me mekanizmin “Butterfly”.
 • Përfshinë veçorinë e animit me mekanizëm bllokimi
 • Rrotullimi i karriges  deri në 360°
 • Susta amortizuese të rehatshme
Ngjyra
Choose an option

24,990 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: N/A Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg