Karrikë Gaming FUR LC-Power Black LC-GC-702BR-FF

27,990 L

Karrige ergonomike për GAMING me kokë dhe jastëkë të lëvizshëm.

Jastëku dhe kapëset të lëvizshme dhe të rregullueshme në lartësi
Ndejësja e rregullueshme në lartësi
Mbështetëse krahu e rregullueshme në lartësi
Kënd i pjerrësisë së mbështëses, i rregullueshëm me mekanizmin “Butterfly”.
Përfshinë veçorinë e animit me mekanizëm bllokimi
Rrotullimi i karriges deri në 360°
Susta amortizuese të rehatshme

Mbështetëse këmbësh e palosshme

27,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127835 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg