KAMERA TP-LINK Tapo C100

5,690 L

Tapo C100
Kamera sigurie Wi-Fi

 

 • Video me Definicion të Lartë – Regjistron çdo imazh në cilësinë e pastër kristal 1080p
 • Shikim i pastër natën – Siguron një distancë vizuale deri në 10 metra.
 • Zbulimi i Lëvizjes dhe Njoftimet – Ju njofton kur kamera dikton lëvizje.
 • Alarmi i zërit dhe dritës – Shkakton efektet e dritës dhe zërit për të trembur vizitorët e padëshiruar.
 • Audio me dy drejtime – Mundëson komunikimin përmes një mikrofoni dhe altoparlanti të integruar
 • Ruajtje e Sigurt – Ruan lokalisht deri në 128 GB në një kartë microSD, e barabartë me 384 orë (16 ditë) filmim (bazuar në kushtet e laboratorit)
 • Instalim dhe menaxhim i thjeshtë – Menaxhon gjithçka me aplikacionin Tapo.

 

5,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01038 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg