Kamera Nilox Evo 360

16,932 L

  • Kapni emocionet tuaja me regjistrim video 360 gradë të EVO 360 nga Nilox.
  • Ndani menjëherë atë që po bëni me këdo që dëshironi përmes Wi-Fi dhe Aplikacionit Nilox falas.

16,932 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120300 Kategori: , ,
Rezolucion i plotë HD (1920×1440 piksel)
30 frames për sekondë
Rezolucioni i fotografisë: 8M / 5M / 4M
Lente me kënd të gjerë 220 °
Formati i fotografisë: jpeg
Kapaciteti i kujtesës: deri në 32 GB.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg