Kabllo zgjatuese GEMBIRD USB 3.0 | CCP-USB3-AMAF-6

450 L

CCP-USB3-AMAF-6

  • Kabllo USB 3.0 AM në AF
  • Kontaktet e veshura me ar për të besueshëm transferimin e të dhënave me shpejtësi USB 3.0

450 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05614 Kategori: ,
Lidhje e formuar
Ngjyre blu
Gjatësia: 1,8 m (6 ft)

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg