kabëll zgjatues USB 2.0 GEMBIRD | CCF-USB2-AMAF-10

250 L

CCF-USB2-AMAF-10

  • Kabëll zgjatues USB 2.0 AM në AF.
  • Kontaktet e veshura me ar 30u “për transferim të besueshëm të të dhënave me shpejtësi të lartë.
  • Lidhëse të formuara me lehtësim të integruar të sforcimit.
  • Filtër thelbësor i ferriteve.

250 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05505 Kategori: ,
Të pajtueshme me USB 2.0 dhe USB 1.1
Lidhës e formuar.
Seri profesionale me bërthamën ferrite.
Ngjyra e zezë.
Gjatësia: 3 m (10 ft).

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg