INSTAX SQUARE SQ20 BEIGE

24,490 L

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

 

24,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI164454 Kategori: ,

Modeli  SQUARE SQ20

Te jep mun desi te besh nje video 15 sec nga ku mund te zgjedh nje fragmet per ta printuar ne fotografi

Mund te editosh fotot

Mund te vendosesh filtra

Madhesia e fotos 86 mm x 72 mm/3.4 in. x 2.8 in.

Rregullim automatik i drites per te patur rezultatet me te mira ne foton tuaj.

I pajisur me kapak per lenten qe te mos demtohet.

Punon me 2 bateri AA  1.5V alkaline .

Marka

Lloji

Ngjyra

Gold

Tipi

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg