INSTAX MINI HELLO KITTY CAMERA PK

10,950 L

Modeli INSTAX mini HELLO KITTY

Lente 60 mm, 1:12.7

Fuqia e blicit eshte 0.6-2.7 m.

Permasat e printimit jane 54×86 mm , madhesia e imazhit 46×62 mm.

Punon me 2 bateri AA

Permasat 116mm x 118.3mm x 68.2mm , pesha 307 g.

10,950 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI164440 Kategori: , ,

Instax mini HELLO KITTY nga Fujifilm është një aparat kompakt që mbështet përdorimin e filmit të tipit Fujifim instax mini për të prodhuar printime të menjëhershme, me madhësi të kartës së kreditit.

Eshtë e pajisur me një pasqyrë për të bërë autoportrete.

Ajo përmban rregullim të shkëlqimit që ju lejon të rregulloni ngjyrat e fotografive.

Mund të përdorni lentet nga afër për të krijuar një imazh të zmadhuar të subjektit kur shkrepni në distanca të shkurtra.

Marka

Tipi

Lloji

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg