INSTAX LINK ASH WHITE

14,650 L

‘-Shtypni fotografi me lehtësi duke përdorur aplikacionin e lidhjes Instax Mini (kërkohet shkarkim falas i aplikacionit).

-Lidhja Bluetooth.

-Shtoni filtra dhe korniza argëtuese në fotot tuaja.

-Shtypni fotografi nga videot tuaja.

-Shpejtësi e printimit prej rreth 12 sekonda (afërsisht 90 sekonda kohë e zhvillimit pas printimit).

14,650 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: UNI164462 Kategori: ,
Lloji

Ngjyra

Bardhë

Marka

Tipi

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg