HP PRINT Laserjet Pro 402 dn

12,000 L

Laserjet Pro 402 dn

  • LaserJet Pro M402dn me pamje modeste por të fuqishme dhe të gjithanshme nga HP
  • I përshtatshëm për kërkesat e mjediseve moderne të zyrave të vogla dhe të mesme.
  • Ofron shtypje të besueshme dhe të fortë
  • Ofron një sërë funksionesh dhe veçorish që gjenden më shpesh në printerët më të mëdhenj dhe më të shtrenjtë.

12,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: PRRZB0025 Kategori: , , , , , , ,
Marka HP
Funksioni i Printerit Printer
Lidhja e Printerit USB & Rrjet
Printime Per Minute 38 PPM
Madhesia e Printimit A4
Rezolucioni 1200 x 1200 DPI
Tipi i Printerit Lazer

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg