Hoverboard Nilox Doc 2 Plus Sky Blue 6.5

26,390 L

Hoverboard Nilox DOC 2 HOVERBOARD SKY BLUE ka një dizajn futuristik, të frymëzuar nga linjat e makinave sportive. DOC 2 i ri integron një teknologji unike dhe super të avancuar vetë-balancuese, e cila i bën ato edhe më të qëndrueshme dhe të thjeshta për t’u përdorur.

26,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120309 Kategori: , , ,
Modeli DOC 2 HOVERBOARD SKY BLUE
Numri i modelit 30NXBK65NWN04
Kategoria Hoverboard
Përdorim Unisex
Shpejtësia 10 km/h
Autonomia 12 km
Koha e karikimit 2 h

3 h

Mban 100 kg
Ngjyra Bojëqielli

Blu

Rrotat 6.50 “
Pesha 11 kg
Fuqia 360 W

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg