Helikopter Silverlit Air Wheelz With R/C

3,490 L

  • Helikopter me kontroll të lehtë me 2 kanale, të dedikuar për fillestarët me teknologjinë e efektit të fikjes në kontrollin e mbytjes, helikopteri fluturon ngadalë dhe vazhdimisht.
  • I përshtatshëm për fëmijët e moshës 10 vjeç e lart.
  • Përmban 1 x bateri të rimbushshme Li Poly.
  • Kërkon 3 x AAA të papërfshira.

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124974 Kategori: , , ,
Përmasat e produktit 26 x 8 x 14 cm
Pesha 200 gramë
Bateritë – 1 bateri polimer litium. (përfshirë)

– Kërkohen 3 bateri AAA. (nuk perfshihen)

Mosha e rekomanduar 10 vjeç e lart

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg