Headset Turtle Beach Recon Chat Xbox One (e bardhë)

2,990 L

Koha për të zëvendësuar kufjet që erdhën me konsolën tuaj? Është koha të merrni më shumë cilësi me kufjet Turtle Beach Recon Chat për Xbox One dhe Xbox Series X | S. Recon Chat është i lehtë dhe i kthyeshëm me dizajnin modern dhe komod mbi veshët, me sistem unik të hapur që ju lejon të dëgjoni audion e lojës nga TV ose sistemi i argëtimit në shtëpi. Për më tepër, një mikrofon me ndjeshmëri të lartë siguron që çdo komandë juaj të dëgjohet me zë të lartë dhe të qartë ndërsa altoparlanti me cilësi të lartë 40 mm jep audio bisede nga luajtësit e tjerë. Recon Chat lidhet lehtësisht me leva Xbox me një fole 3.5 mm dhe levat në “online” vendosin me lehtësi Mic Mute dhe Volumin e Bisedës në majë të gishtave tuaj.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125366 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg