Headset Redragon Zeus 2 H510W White

7,499 L

Precisely Clear Audio – Enjoy the real clear and lossless sound quality with 7.1 Surround-Sound technology, creating a field of immersion wherever in game field, listening to alive concert or in a chat room. The 53mm drivers offer a wider frequency range, richer sound fields, higher definition and extreme fidelity sound, Adjustable and Comfortable – Its free-adjustable headband with lightweight durable made steel frame will free your head from extra burdens when gaming or listening to music. The finest leatherette with premium memory foam filler enables your ear to breathe and keep them dry and cool. No need to worry, even after hours of wear you feel nothing but comfort.Talk it Like You Hear It – Not only can you hear lossless sound but you can talk it out. The detachable noise-cancellation microphone will surely offer you the most clear communication between teammates or friends, no more distorted sound and boomed mic cases.

7,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124901 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg