Headset Redragon Helios H710

7,999 L

The Redragon H710 Helios gamer headset has crystal clear sound and excellent noise isolation, providing total immersion in your gaming session through 7.1 surround.The headset offers the best comfort for extended gaming sessions through its lightweight earphones and noise reduction, using soft and comfortable Memory Foam foam with highly adjustable headband for perfect fit. In addition, Helios has a detachable microphone for when you don’t need it!

7,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124285 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg