Headset Redragon H350 Pandora RGB Wired H350RGB

5,499 L

Memory Foam Ear Pads, 50MM Drivers, Detachable Microphone, Multi Platform Headphone, Works with PC/PS4 & Xbox One, Nintendo Switch – Black
Redragon H350 Lamia RGB Wired Gaming Headset – 7.1 Surround Sound – Memory Foam Ear Pads – 50MM Drivers – Detachable Microphone – Multi Platform Headphone – Works with PC/PS4, Nintendo Switch

5,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130247 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg