Headset Gaming Redragon Zeus 2 H510-XMAS

7,489 L

Marka Redragon
Modeli Pandora H350
Lidhja: Kabllo USB
Sistemi: 7.1 Surround Sound
Anulimi i zhurmës: Po
Ngjyra: E Bardhe
Diametri i altoparlantit: 53 mm
Mikrofoni i përfshirë: Po

7,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125578 Kategori: , , ,
● Audio saktësisht e pastër – Shijoni cilësinë e zërit të pastër dhe pa humbje me teknologjinë 7.1 Surround-Sound, duke krijuar një fushë zhytjeje kudo në fushën e lojës, duke dëgjuar koncert të gjallë ose në një dhomë bisede. Drejtuesit 53 mm ofrojnë një gamë më të gjerë frekuencash, fusha më të pasura të zërit, përkufizim më të lartë dhe tingull ekstrem të besueshmërisë.
● E rregullueshme dhe e kontrollueshme lehtë – Shiriti i tij i rregullueshëm me kornizë çeliku të lehtë të qëndrueshme do të çlirojë kokën tuaj nga ngarkesat shtesë kur luani ose dëgjoni muzikë. Kontroll i pavarur i nivelit të zërit +/-, ndezje / fikje dhe mikrofon ndezje / fikje sigurohuni që të dilni mirë edhe në një lojë të tensionuar.
● Flisni ashtu si e dëgjoni – Jo vetëm që mund të dëgjoni tinguj pa humbje por dhe mund  te flisni. Mikrofoni i ndashëm i anulimit të zhurmës me siguri do t’ju ofrojë komunikimin më të qartë midis shokëve të skuadrës ose miqve, pa zë më të shtrembëruar dhe me zhurme të mikrofonit.
● Mbështetni të gjitha platformat – Me kutinë e integruar USB të kabllove të endura 3.5 mm të endur dhe hyrjen e foleve 3.5 mm. Stilizuar për tu përputhur me çdo platformë që përdorni, qoftë PC, PS4 / 3, Xbox One X / Series X, NS (Disa modele si S në versionin e vjetër mund të kenë nevojë për një përshtatës, adaptor NUK përfshihet), Ndërprerësi ose Pajisjet Mobile.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg