Hdd 500gb Verbatim Ext. 2,5 Usb3.0 [53029]

6,900 L

Marka: Verbatim
Ngjyra: E zezë
Hardware: USB 3.0
Kapaciteti i memorjes: 500 GB
Shpejtësia e leximit: 295 megabajt për sekond
Përmasat: 121 mm x 80 mm x 15 mm
Pesha e produktit: 150g

6,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: STHDD0070 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg