GPU Gigabyte Eagle Radeon RX 6500 6500 XT 4GB GDDR6 1x HDMI 1x DisplayPort GV-R65XTEAGLE-4GD

39,990 L

Powered by AMD RDNA 2 Radeon RX 6500 XT
Integrated with 4GB GDDR6 64-bit memory interface
WINDFORCE 2X Cooling System with alternate spinning fans
Screen Cooling
1x DisplayPort
1x HDMI

39,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130198 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg