Google Play 15 USD Account US

2,100 L

Kartat e Dhuratave të Google Play janë të shkëlqyera për një dhuratë për miqtë tuaj, si dhe për ju. Kur e përdorni kodin, llogaria juaj e Google Play mbushet menjëherë me shumën e parave të dhëna nga karta. Pastaj mund t’i përdorni këto para për të blerë lojëra të ndryshme, këngë, libra elektronikë, filma etj nga dyqani Google.

S’ka stok

SKU: 124836 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg