Google Play 15 Euro Account EU

2,400 L

Ky kod do të shtojë 15 EURO në llogarinë tuaj të Google Play.

Kartat e dhuratave të Google Play janë perfekte për çdo rast.

Përdorni kartën tuaj të dhuratave për të marrë:

  • Miliona këngë dhe e-libra, mijëra filma dhe një përzgjedhje e shkëlqyeshme e programeve televizive dhe revistave – të gjitha të arritshme nga uebi dhe në Android.
  • Aplikacionet më të fundit për telefonin tuaj Android ose tablet dhe pajisje shtesë si paketa shtesë, nivele shtesë dhe monedhë virtuale.

S’ka stok

SKU: 124822 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg