GEMBIRD FTP Cat6 Patch cord, gray, 0.5 m | PP6-0.5M

150 L

Patch cord category 6 FTP (shielded)
Length: according to the item
Structure: AWG 26 (7 x 0.15 mm wire), CCA
HDPE insulation of the wire: 0.86 mm
With LDPE filler
With polyester tape
With aluminum

150 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05318 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg