Gaming PC – AVALANCHE V2 Assembled PC

326,990 L

Processor: AMD Ryzen 7 5800X 8Core/16Threads up to 4.70Ghz
Motherboard: ASRock B550M Pro4 microATX
Cooler: NZXT Kraken X63 RGB 280mm Liquid Cooler
RAM: 16GB G.Skill Trident Z Royal 2x 8GB 4000Mhz
SSD: 500GB WD Blue SN550 PCIe NVMe
HDD: –
Graphic Card: Colorfu nVidia GeForce RTX 3080Ti 12GB GDDR6
GPU ports: 3x DisplayPort , 1x HDMI
Interafaces: 1x USB-C 3.2 Gen2 , 1x USB-A 3.2 Gen2
4x USB-A 3.2 Gen1 , 2x USB-A 2.0 , 1x PS/2
1x Gigabit RJ45 , 1x Audio , 1x Line , 1x Mic
1x USB-A 3.0 , 2x USB-A 2.0 , 1x Headset , 1x Mic
1x Power button , 1x Reset button
Case: LC-Power 711MB microATX Glass ARGB White
PSU: EVGA 650Watt SuperNOVA G5 80+ Gold Full Modular
Pheripherals: Included USB-A Basic Keyboard and Mouse

326,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg