Gaming PC – AVALANCHE V1 Assembled PC

283,990 L

Processor: AMD Ryzen 7 5800X 8Core/16Threads up to 4.70Ghz
Motherboard: MSI X570-A PRO
Cooler: NZXT Kraken X53 RGB 240mm Liquid Cooler
RAM: 16GB G.Skill Trident Z Royal 2x 8GB 4000Mhz
SSD: 500GB WD Blue SN550 PCIe NVMe
HDD: 1TB Seagate Barracuda SATA 3.5″
Graphic Card: Colorfu nVidia GeForce RTX 3070 8GB GDDR6
GPU ports: 3x DisplayPort , 1x HDMI
Interafaces: 4x USB-A 3.1 Gen1 , 1x USB-A 3.1 Gen2
1x USB-C 3.1 Gen2 , USB-A 2.0
1x Gigabit RJ45 , 1x 5+ Optical S/PDIF
1x USB-A 3.1 Gen1 , 1x combo jack
1x Power button
Case: NZXT H510 Tempered Glass White
PSU: Corsair 750Watt CX750F RGB Full Modular 80+ Bronze
Pheripherals: Included USB-A Basic Keyboard and Mouse

283,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg