Funko Pop! Marvel Gingerbread Black Panther 937

2,199 L

Funko is one of the leading creators and innovators of licensed pop culture products to a diverse range of consumers. Funko designs, sources collectible products across multiple categories including vinyl figures, action toys, plush, apparel, housewares and accessories. Our aim is to provide consumers tangible ways to take their fandom offline.

2,199 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129993 Kategori: , Etiketë:

Vinyl
Funko POP! is the 2017 Toy of the Year and Peoples Choice award winner
Collect and display all Venom POP! Vinyls!
Stylized collectable stands, perfect for any Venom fan!

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg